foosball_cover

IT Lygos komandų pavadinimai: nuo „Tuneliavimo efekto“ iki „Teftelių“

Pirmadienį baigėsi registracija į jau trečiąjį kasmetinį stalo futbolo turnyrą „IT Lyga 2015 | Vilnius“. Tie, kurie dėl įvairių priežasčių (sportinės traumos, komandiruotės, degančių deadline’ų ar šeimos interesų) negalės dalyvauti gegužės 4-6 dienomis Foosin klube vyksiančioje IT specialistų stalo futbolo fiestoje, neliūdėkite – geriau iš karto pasižymėkite savo elektroniniuose ir popieriniuose kalendoriuose – „Ruduo. IT Lyga 2015 | Kaunas“.


Šiek tiek statistikos

Dalyvauja 106 komandos, iš jų: 85 vyrų, 15 mišrių ir 6 merginų.
4 komandas delegavo1ClickFactory, ATEA, UAB Softera Baltic, Vinted, Visma Lietuva; 
6 komandas delegavo: Lamoda;
Net 14 komandų subūrė Lietuvos stalo futbolo rinktinės bei „IT Lygos“ rėmėjas ir pagrindinio prizo steigėjas Adform.


Siūlome pasimėgauti IT sektoriaus atstovų fantazija ir išradingumu, kurį jie demonstruoja, kurdami komandoms pavadinimus. Pavadinimais Foosin nenustebinsi – esame girdėję daug ir pačių įvairiausių, bet šįkart…


Kas Jums sakė, kad aityšnikai aplink mato vien kompus ir technologijas? Netiesa! Šie žmonės, jaučia kiekvieną pavasarinės žolės virptelėjimą ir yra prisirišę prie gyvosios gamtos – tai gali patvirtinti komandų pavadinimai: „Snakes“ (UAB Softera Baltic), „Kirstukas“ (Vinted), „Barsuko smūgis“ (Adform), „Slieko rankos“ (Adform), „Lapės Kaprizas“ (Callcredit Information Groups), „Pink Fluffy Unicorns“ (Kolmisoft) ar „Triušienos šašlai“ (NFQ Technologies).


Merginų komandų pavadinimai švelnūs ir moteriški: „ČiaMergaitės“ (Adform), „Vanotojos“ (Baltnetos komunikacijos), „Braškės“ (Addendum Solutions), „Snakes“ (Softera Baltic),  „Ė, nepyk ką!“ (Adform Lithuania),   o Monikos Svistuniuk ir Renatos Barkauskaitės komandą „SĖLEGREM-TI“, mūsų manymu, remia pats Leonardas Da Vinčis. Jeigu merginos ir toliau žais didžiojo išradėjo stiliumi, tikimės sulaukti sensacijų!


„Seek & Destroy“ (Adform) atrodo neslepia nei savo simpatijų sunkiosios muzikos legendai „Metallica“, nei ambicijų  laimėti ne tik auksą, bet ir pagrindinį turnyro prizą – „Oculus Rift DK 2.0“. Be abejo, daug komandų svajoja apie nugalėtojo laurus ir prizą, todėl visi spardysis ne juokais.


3 komandos iš „Lamoda“ nagrinėja šeimos santykius ir siunčia nešifruotą žinutę: „Sūnau žiūrėk, …“, „Tavo tėvas“, „Vislaik gatavs“. Roger that, sirs! 


Komanda „Grzegorz Brzęczyszczykiewicz“ (Adform) neabejotinai padarys didelį įspūdį žmogui, kuris per mikrofoną skelbs komandų pavadinimus. Beje, per mikrofoną, labai įdomiai skambės ir tokios epinės frazės kaip: „Tikėjimo Žodis prie 3 stalo žaidžia su Anal Masaž“ ar „Įdomu, kada baigsis Kreivarankių ir Kiaurų vartų akistata“ arba „Prie 5 stalo reikalingas kamuoliukas ir stalas – Arkliavagiai ir Sukčiai negali tęsti varžybų…“


Štai dar kelios išradingos komandos „Žalieji žmogeliukai“ (Atea), „Here for Beer“ (Frontit) „Prūdyk kamuolį unt varts“ (Lamoda), „Juodas ir baltas dvyniai su kepure“ (Vinted).

Ši trumpa IT Lygos komandų pavadinimų apžvalga ir baigtis gali grakščiu bei stilingu komandos iš Visma Lietuva pavadinimu:

„Pagarbiai, mūsų įvartis“


Foosin | Atrask stalo futbolą