Daug2

„IT Lygos“ reitingo skanumynai

„IT LYGA“ – suburiantis, vienijantis ir IT bendruomenę Lietuvoje stiprinantis stalo futbolo turnyras. Vargu ar gamtoje natūraliomis sąlygomis kur nors įmanoma išvysti tiek daug aityšnikų vienoje vietoje, akis įsmeigusių ne į monitorių ir rankose laikančių ne pelę. Kadangi IT stalo futbolo lyga vyksta jau trečius metus, įdomu, kas pasikeitė, kokių įmonių komandos sparčiausiai tobulėja, kokie nauji veidai ir vardai diktuoja IT stalo futbolo ritmą. Jūsų dėmesiui „IT Lygos“ reitingo apžvalga.


Komandų reitingas skaičiuojamas priklausomai nuo turnyre dalyvavusių komandų skaičiaus ir pasiektų rezultatų. Trys geriausiai pasirodžiusios vienos įmonės komandos, uždirba taškų. Reitingo taškai  skaičiuojami tik už paskutinius du etapus – dabartinis reitingas sudarytas remiantis praeitų ir šių metų rezultatais.


VJD

Vyrai juodais drabužiais iš „Visma Lietuva“ jau dvejus metus demonstruoja profesionalams būdingą stabilumą

Pirmiausia į akis krinta tai, kad praeitais metais pirmojoje reitingo vietoje su 300 taškų besipuikavusi „WP Production“, šiais metais nukrito į IV vietą. Įmonės stalo futbolo sensėjai ir 2014 – ųjų čempionai „Foospoint“ šįkart tenkinosi tik V-ąja vieta.

Drakonas nugalėtas = tegyvuoja drakonas! Kas gi tas naujasis reitingo flagmanas? Tai – „Visma Lietuva“, 336 taškai. Šios įmonės komanda „CandyCrusherz“ nusipelno viso terabaito pagyrų už pademonstruotą tik profesionalams būdingą stabilumą – dvejus metus iš eilės iškovota II-oji vieta. Kita vertus – na, nesakykite, kad dvejus metus pralaimėti finale yra fun… Bet kokiu atveju, „CandyCrusherz“ ir aikštelės džentelmenų „Pagarbiai, mūsų įvartis“ dėka, „Visma Lietuva“ – I-oje reitingo vietoje.


Seek

„Seek & Destroy“ – „Metallica“ fanai, žodžio žmonės ir „IT Lyga 2015 | Vilnius“ čempionai

Augantį stabilumą rodo ir „Adform“ atstovai – įmonė ne tik išlaikė, bet ir sustiprino savo pozicijas II-oje reitingo vietoje – 312 taškų. Paaukštinimo ir erdvesnio kabineto nusipelnė šių metų čempionai grėsmingu pavadinimu „Seek & Destroy“. Akivaizdu, kad komandos nariai – žodžio žmonės – plačiais mostais prasivalę kelią iki finalo, jie tiesiog sunaikino savo varžovus ir pelnytai užėmė pirmąją vietą. Įdomu, kur ir ką dabar veikia čempionai? Bet kur ir bet ką – nes jie laimėjo virtualios realybės akinius.

Daug

Vargu ar gamtoje natūraliomis sąlygomis kur nors įmanoma išvysti tiek daug aityšnikų vienoje vietoje, akis įsmeigusių ne į monitorių ir rankose laikančių ne pelę

Vienu laipteliu aukščiau nuo praeitų metų palypėjo  „Softera“ – dabar tai viena iš trijų stipriausių IT stalo futbolo įmonių.

Į V vietą iš VI-osios pakilo „NFQ“, savo komandos gardžiu pavadinimu „Triušienos šašlai“, užėmusios 9-ąją vietą, dėka.

„Nortal“ futbolininkai dar praeitais metais buvo elite – III vietoje, tačiau gero komandos „Latron“ (kvizų mėgėjai bandykite skaityti iš kitos pusės) pasirodymo – užimta 5-oji vieta, neužteko ir „Nortal“ krenta į VI-ąją reitingo vietą.

Žiūrint šiek tiek plačiau, matyti, kad į geriausių IT Lygos stalo futbolo komandų dešimtuką įsiveržė „Vinted“, „Bitė“ ir „Callcredit“, o iš dešimtuko iškrito „Wix.com“, „CID“ ir „Storebrand“. Tiesą sakant, dešimtąja vieta džiaugiasi ir dalinasi net keturios įmonės – o tai puikus įrodymas, kad aityšnikai draugiški ir mandagūs žmonės.


Nu negali

Traukia nors tu ką!

Kasmet kyla ne tik IT specialistų, bet ir visų Lietuvos stalo futbolo entuziastų žaidimo lygis – tai didelis džiaugsmas ir iššūkis visai stalo futbolo bendruomenei ir vienam stambiausių jos segmentų – IT sektoriui.

Šiais metais IT specialistų laukia dar viena šventė – „IT Lyga | Kaunas“, vyksianti rudenį ir pakoreguosianti reitingų rezultatus. Besidžiaugdami artėjančia vasara ir ruošdamiesi rudens kovoms, įkvėpkite jau praėjusių batalijų kvapo ir dar kartą išgyvenkite nepakartojamą IT bendruomenės šventės atmosferą. Iki susispardymo!


Foosin | Atrask stalo futbolą