virsus

Labdaringas stalo futbolo turnyras „Gerumo Įvartis“

Apie projektą 

Kauno Rotaract klubas ir Foosin komanda jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja labdaringą stalo futbolo turnyrą. Šiais metais visos jo metu surinktos lėšos bus skirtos vaikams iš Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos. Šiems vaikučiams likimas jau skyrė daug išbandymų: vienas skaudžiausių iš jų – intelekto negalia, dėl kurios jiems yra sunkiau integruotis i visuomenę ir suprasti aplink supantį pasaulį.

Kiekvienam žmogui, o ypač vaikui visuomet reikalingas kito žmogaus nuoširdus dėmesys, rūpestis bei pagalba. Ypatingai to reikia įvairias negalios formas turintiems asmenims. Parodydami savo rūpestį visi kartu mes galime daug, tad nedvejodami suteikime paramą tiems, kam jos reikia labiausiai

Dalyvauk 

Labdaringame stalo futbolo turnyre turėsite galimybę pasimokyti šio žaidimo subtilybių iš tikrų profesionalų, mažiesiems čempionams bus įrengti mini-futbolo stalai. Jūsų laukia ir daug kitų pramogų, taip pat gausios rėmėjų dovanos. Tad Gegužės 23 dieną prisidėk prie gerų darbų ir smagiai praleisk laiką kartu! Registruojantis iš anksto komandos mokestį mes dovanojame! Registracija čia

anksciau

Paremk

Vaikas – augantis žmogus. Kiekvienam turi būti suteiktos sąlygos siekti asmenybės tobulėjimo, mokytis pagal individualius gebėjimus. Tuomet negalią turintys vaikučiai turės daug daugiau galimybių tapti lygiaverte visuomenės dalimi.

Negalią turintiems vaikams augti ir tobulėti labai padėtų kompiuteris, kurio pagalba vaikučiai galėtų žaisti specialius lavinamuosius žaidimus, padėsiančius jiems tobulėti. Taip pat, specialių ugdymo žaidimų ir kortelių dėka, vaikai galėtų daug lengviau suprasti tai kas vyksta aplinkui.Kad geri darbai nesibaigtų kartu su Įmuštu Gerumo Įvarčiu, kviečiame prisidėti prie tęstinumo paremiant projekto iniciatyvą finansiškai.

Aukoti norimą sumą galite pervesdami į visuomeninės asociacijos „Kauno Rotaract klubas“ (įm. k.: 193197863) sąskaitą: Nr.LT597044060002878093 AB SEB bankas.

Darydami pavedimą mokėjimo paskirtyje nurodykite „Gerumo Įvartis“.

Lauksime Jūsų !

Renginio nuotraukos čia: https://goo.gl/KqnwNA