587A0546

IT Lyga – Pirmos dienos rezultatai

Rank. Team P V GA OV FM
1 Liudas JANIS (not licenced) – Bad Request NFQ TECHNOLOGIES (not licenced) (# 37) 8 8 +38 21 0
2 Arnas GYTIS (not licenced) – Ieskomdevu TRANSFERGO (not licenced) (# 20) 8 8 +36 25 0
3 Dovydas ROKAS (not licenced) – Dgital AZ KK (not licenced) (# 7) 8 8 +34 27 0
4 Donatas MARTYNAS (not licenced) – Be Pykcio SOFTERA BALTIC (not licenced) (# 24) 8 8 +32 34 0
5 Liudas ROLANDAS (not licenced) – Westernas WESTERN UNION (not licenced) (# 12) 8 7 +29 33 0
6 Marius SIMONAS (not licenced) – Chop is dish ZENITECH (not licenced) (# 49) 8 7 +29 31 0
7 Tomas ROKAS (not licenced) – Javascrif WIX (not licenced) (# 8) 8 7 +28 31 0
8 Linas NERIJUS (not licenced) – Susisukuok Nugara DANSKE BANKAS (not licenced) (# 44) 8 7 +28 26 0
9 Gediminas SIMONAS (not licenced) – Stepforward TELESOFTAS (not licenced) (# 35) 8 6 +21 33 0
10 Gediminas ROKAS (not licenced) – Codeopera CODEOPERA (not licenced) (# 43) 8 6 +20 36 0
11 Audrius EGLĖ (not licenced) – Storm inside FESTO LIETUVA (not licenced) (# 42) 8 6 +17 33 0
12 Paulius JUSTINAS (not licenced) – Klaviatura INSOFT (not licenced) (# 48) 8 6 +17 28 0
13 Paulius SIMONAS (not licenced) – Gg NFQ TECHNOLOGIES (not licenced) (# 38) 8 6 +13 33 0
14 Henrikas TAUTVYDAS (not licenced) – Random Power ADFORM LIETUVA (not licenced) (# 31) 8 6 +9 30 0
15 Tadas AIVARAS (not licenced) – Tarpininkai CID LIETUVA (not licenced) (# 14) 8 6 +1 31 0
16 Marius SARUNAS (not licenced) – Absoliutus Nuolis VISMA LIETUVA (not licenced) (# 27) 8 5 +17 30 0
17 Arturas LUKAS (not licenced) – Kungfoos pandos ADFORM LIETUVA (not licenced) (# 30) 8 5 +7 29 0
18 Giedrius AIVARAS (not licenced) – That what she seid NFQ TECHNOLOGIES (not licenced) (# 36) 8 5 +5 34 0
19 Matas ARTŪRAS (not licenced) – Draugyste ADFORM LIETUVA (not licenced) (# 32) 8 5 +3 33 0
20 Justinas ANDRIUS (not licenced) – Signus SIGNUS (not licenced) (# 2) 8 5 0 34 0
21 Eimantas MARIUS (not licenced) – Saslykai XPLICITY (not licenced) (# 33) 8 4 +7 38 0
22 Julius AUDRIUS (not licenced) – Sparta DANSKE BANKAS (not licenced) (# 45) 8 4 +2 35 0
23 Karolis JUOZAS (not licenced) – Team Name NRD SYSTEMS (not licenced) (# 18) 8 4 +2 32 0
24 Zigmuntas VILIUS (not licenced) – Nemoku Sneiko VIRTUSTREAM (not licenced) (# 34) 8 4 +1 31 0
25 Jurgis UGNIUS (not licenced) – Nezinau INSOFT (not licenced) (# 47) 8 4 0 18 0
26 Tomas IMANTAS (not licenced) – Konkurentai VISMA LIETUVA (not licenced) (# 26) 8 4 -2 30 0
27 Aidas NERIJUS (not licenced) – Kasvalgyt.lt KASVALGYT.LT (not licenced) (# 1) 8 4 -6 33 0
28 Rokas GIEDRIUS (not licenced) – Portugalijos Kunigaisciai BALTNETOS KOMUNIKACIJOS (not licenced) (# 5) 8 4 -7 27 1
29 Paulius JUSTINA (not licenced) – Pimpackiukai CID LIETUVA (not licenced) (# 15) 8 3 -2 33 0
30 Paulius DAUMANTAS (not licenced) – Tie is festo FESTO LIETUVA (not licenced) (# 40) 8 3 -4 36 0
31 Vitalijus ŽILVINAS (not licenced) – Bentley BENTLEY SYSTEMS EUROPE (not licenced) (# 3) 8 3 -4 34 0
32 Mindaugas KASPARAS (not licenced) – Bluebox BLUEBOX (not licenced) (# 9) 8 3 -5 39 0
33 Lukas KĘSTUTIS (not licenced) – Arm spaghetti FESTO LIETUVA (not licenced) (# 41) 8 3 -5 38 0
34 Marius KIPRAS (not licenced) – Nekviesta Meile NOVATOURS (not licenced) (# 17) 8 3 -5 31 0
35 Rūta MINDAUGAS (not licenced) – Max Galingumas FESTO LIETUVA (not licenced) (# 39) 8 3 -7 31 0
36 Tomas GVIDAS (not licenced) – RHeeeeee ADFORM LIETUVA (not licenced) (# 28) 8 3 -10 35 0
37 Edgaras VILIUS (not licenced) – Ceburekai BARCLAYS (not licenced) (# 21) 8 2 -10 30 0
38 Aurelija ROKAS (not licenced) – Vieni Vartai BALTNETOS KOMUNIKACIJOS (not licenced) (# 6) 8 2 -12 39 0
39 Tadas NILSAS (not licenced) – Bananai TRANSUNION (not licenced) (# 4) 8 2 -12 36 0
40 Karolis JUSTAS (not licenced) – Tavo Tevas ZENITECH (not licenced) (# 50) 8 2 -19 35 0
41 Ignas TADAS (not licenced) – Almost Famous ATEA (not licenced) (# 11) 8 2 -21 34 0
42 Edvardas ARNAS (not licenced) – O Ko Ne NOVATOURS (not licenced) (# 16) 8 2 -23 26 0
43 Laura JUSTINA (not licenced) – Saslyku Princeses SOFTERA BALTIC (not licenced) (# 23) 8 1 -18 33 0
44 Modestas MANTAS (not licenced) – Idiotic Path HYARCHIS BALTIC (not licenced) (# 19) 8 1 -22 38 0
45 Karolis SARUNAS (not licenced) – Game of threads ADFORM LIETUVA (not licenced) (# 29) 8 1 -22 35 2
46 Karolina MINDAUGAS (not licenced) – Keturkampagalviai CID LIETUVA (not licenced) (# 13) 8 1 -29 32 0
47 Paulius LAURYNAS (not licenced) – Naujokai ATEA (not licenced) (# 10) 8 1 -33 32 0
48 Lukas ROKAS (not licenced) – Belekas SOFTERA BALTIC (not licenced) (# 22) 8 0 -38 42 0
49 Dovydas ANTANAS (not licenced) – Team Name #1 DANSKE BANKAS (not licenced) (# 46) 8 0 -40 29 8
50 Struckus TAUKLYS (not licenced) – Team Name ADAPT (not licenced) (# 25) 8 0 -40 26 8
P : Played V : Victories GA : Goal-Average OV : Opponents’ Victories FM : Forfeited matches

 



 

Finalinio etapo turnyrinės lentelės išsidėstymas

 

Untitled 

Galima atsisiųsti >>>> IT LYGA ’18 – IT Lyga ’18 Doubles – Eliminations (classic) – Single Elimination

 


 

 

18:00 ketvirtadienį pirmos žais šios komandos

 

 

IT lyga - fin - game -openeners

 


 

Ketvirtadienio tvarkaraštis

 

10.25 Ketvirtadienis

18:00 – Top32 1/2

18:30 – Top32 2/2

19:00 – Top16

19:00 – Paguodos turnyras (iškritusiems)

19:30 – Top 8

20:00 – Top 4

20:30 – Finalai

21:15 – Apdovanojimai