registracijos

IT Lyga ’18: Registracijų sąrašas

Registration to IT LEAGUE ’18 is closed.

 

Final list of teams registered for IT FOOSBALL LEAGUE. List updated 2018.10.23 12:00

 

Zenitech

Player 1: Karolis Vrubliauskas

Player 2: Justas Bogušas

 

Zenitech

Player 1: Marius Kazlauskas

Player 2: Simonas Naulickas

 

Insoft

Player 1: Paulius Valintėlis

Player 2: Justinas Grinius

 

Insoft

Player 1: Jurgis Radžiūnas

Player 2: Ugnius Petrokas

 

Danske Bank

Player 1: Dovydas Gegužis

Player 2: Antanas Šukevičius

 

Danske Bank

Player 1: Julius Valkauskas

Player 2: Audrius Posochovas

 

Danske Bank

Player 1: Linas Bitkevičius

Player 2: Nerijus Vaičiulis

 

Codeopera

Player 1: Gediminas Čekanauskas

Player 2: Rokas Andreikėnas

 

Festo Lietuva

Player 1: Audrius Povilauskas

Player 2: Eglė Pugačiova

Festo Lietuva

Player 1: Lukas Kabitavičius

Player 2: Kęstutis Spūdys

 

Festo Lietuva

Player 1: Paulius Dovydavičius

Player 2: Daumantas Stanikūnas

 

Festo Lietuva

Player 1: Rūta Vaičaitytė

Player 2: Mindaugas Matulis


NFQ Technologies

Player 1: Paulius Kaminskas

Player 2: Simonas Šerlinskas

 

NFQ Technologies

Player 1: Liudas Čereškevičius

Player 2: Janis Vepris

 

NFQ Technologies

Player 1: Giedrius Vičkus

Player 2: Aivaras Zelba

 

Telesoftas

Player 1: Gediminas Markevicius

Player 2: Simonas Cesnauskas

 

Virtustream

Player 1: Zigmuntas Naulickas

Player 2: Vilius Jurgelevičius

 

Xplicity

Player 1: Eimantas Kavaliauskas

Player 2: Marius Radvilavičius

 

Adform Lietuva

Player 1: Matas Jurkšaitis

Player 2: Artūras Medvedevas

 

Adform Lietuva

Player 1: Henrikas Pužas

Player 2: Tautvydas Vaitiekūnas

 

Adform Lietuva

Player 1: Artūras Jakštas

Player 2: Lukas Raudonius

 

Adform Lietuva

Player 1: Karolis Šlipaitis

Player 2: Šarūnas Šarakojis

 

Adform Lietuva

Player 1: Tomas Beniušis

Player 2: Gvidas Janušonis

 

Visma Lietuva

Player 1: Marius Klimantavičius

Player 2: Šarūnas Jučius

 

Visma Lietuva

Player 1: Tomas Vaivada

Player 2: Imantas Majauskas

 

Adapt

Player 1: Struckus

Player 2: Tauklys

 

Softera Baltic

Player 1: Donatas Kazakauskas

Player 2: Martynas Genys

 

Softera Baltic

Player 1: Laura Kranauskaitė

Player 2: Justina Jermolovičiūtė

 

Softera Baltic

Player 1: Lukas Masevičius

Player 2: Rokas Kačiurinas

Barclays

Player 1: Edgaras Markovas

Player 2: Vilius Panavas

 

TransferGo

Player 1: Arnas Bastys

Player 2: Gytis Kinderevičius

 

Hyarchis Baltic

Player 1: Modestas Stirbys

Player 2: Mantas Rimidis

 

NRD Systems

Player 1: Karolis

Player 2: Juozas

 

Novatours

Player 1: Marius Lesnickas

Player 2: Kipras Raškevičius

 

Novatours

Player 1: Edvardas Karpavičius

Player 2: Arnas Micka

 

CID Lietuva

Player 1: Paulius Tamašauskas

Player 2: Justina Tarutaitė

 

CID Lietuva

Player 1: Tadas Mažutis

Player 2: Aivaras Baliuckas

 

CID Lietuva

Player 1: Karolina Jašauskaitė

Player 2: Mindaugas Nečiūnas

 

Western Union

Player 1: Liudas Abisala

Player 2: Rolandas Valontukevičius

 

ATEA

Player 1: Ignas Bacevičius

Player 2: Tadas Pitrėnas

 

ATEA

Player 1: Paulius Kirdeikis

Palyer 2: Laurynas Glamba

 

BlueBox

Player 1: Mindaugas Žemaitaitis

Player 2: Kasparas Žiūraitis

 

WIX

Player 1: Tomas Miliauskas

Player 2: Rokas Mikalkevičius

 

KK.lt

Player 1: Dovydas Bukauskas

Player 2: Rokas Milaševičius

 

Baltnetos komunikacijos

Player 1: Aurelija Brazdžionienė

Player 2: Rokas Treinys

 

Baltnetos komunikacijos

Player 1: Rokas Daunoravičius

Player 2: Giedrius Kvakšys

 

TransUnion

Player 1: Tadas Bublys

Player 2: Nilsas Firantas

 

Bentley Systems Europe 

Player 1: Vitalijus Dobilas

Player 2: Žilvinas Racyla

 

Signus

Player 1: Justinas Bernatavičius

Player 2: Andrius Simanavičius

 

Kasvalgyt.lt

Player 1: Aidas Klimas

Player 2: Nerijus Abrutis